IconWszystkie oferty
Icon Dostępna stale

Wesela

Idealny ślub zaczyna się od wyboru idealnego miejsca. Hotel Focus Centrum Konferencyjne będzie tym wymarzonym na wesele w Lublinie.

Oferujemy dwie sale weselne do celebrowania zarówno dużych, jak i kameralnych uroczystości. Co ważne, dysponujemy komfortowymi pokojami i apartamentami dla Nowożeńców oraz ich Gości (łącznie 85 miejsc noclegowych). Hotel posiada udogodnienia dla osób niepełnosprawnych. Obiekt jest klimatyzowany, co ma szczególne znaczenie, gdy wesele odbywa się w upalne dni.

Nasz obiekt łączy klasykę z nowoczesnością. Elegancki wystrój wnętrz, rozległe tereny zielone oraz wyśmienite jedzenie serwowane przez profesjonalną kadrę kelnerską, to tylko niektóre z zalet. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy czuł się u nas wyjątkowo.

Ślub jest jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu. Pozostawia cudowne wspomnienia. W tym cudownym dniu kluczową rolę odgrywa atmosfera miejsca, sprzyjająca chwilom radości, wzruszeń i dobrej zabawy. Wykwalifikowana kadra Hotelu Focus zadba o każdy szczegół, aby spełnić marzenie o pięknych zaślubinach. Przygotowujemy różnorodne menu weselne, ściśle dostosowane do indywidualnych preferencji Gości. Realizujemy najbardziej nietypowe projekty weselne. Wszystko po to, aby dostarczyć naszym Gościom niezapomnianych wrażeń.

Wytworna sala weselna, a może romantyczny ślub w plenerze? Dzięki dogodnej lokalizacji naszego domu weselnego, tuż przy zielonym ogrodzie, jesteśmy w stanie zorganizować niezwykłe przyjęcie na łonie natury. Nasz hotel otoczony jest dużym ogrodem pełnym zieleni i miejsca na organizację uroczystości zaślubin na łonie natury.Glamour, rustykalne, boho – bez względu na to, jaki motyw przewodni wesela preferują Nowożeńcy, z przyjemnością zajmiemy się jego organizacją. Ze swej strony gwarantujemy, że wszystko będzie zapięte na ostatni guzik.

Planują Państwo wesele, ale obejrzane dotąd lokale weselne w Lublinie nie spełniły Waszych oczekiwań? Zapraszamy na niezobowiązujące spotkanie do Hotelu Focus i zachęcamy do kontaktu z naszym działem marketingu, gdzie uzyskacie Państwo szczegółową ofertę.